021-88287522 info @ hp-tehran .ir

چاپگر HP LaserJet P1102W

چاپگر HP LaserJet P1102W

پرینتر HP

چاپگر HP LaserJet P1102W

ارسال شده توسط mehran

چاپگر HP LaserJet P1102W

پرینتر مدل «P1102w» شرکت « نمایندگی HP » گرد از چاپگرهای رده میانه سری LaserJet این کمپانی است. چاپگر HP LaserJet P1102W چاپ اسناد تنها به چهره دورنگ انجام می‌شود و برخلاف مدل P1102 وابستگی Wi-Fi در آن تعبیه شده است.

از جانب سایر این چاپگر بسیار کم‌حجم بوده و کمپانی تولید‌کننده‌ آن یعنی HP این چاپگر را زیاد اقتصادی و سریع شناسایی کرده است. این چاپگر در ابعاد 35×24×20 سانتی‌متر و با وزن 5.2 کیلوگرم فرآوری می‌شود. این ابعاد کوچک بدین معناست که این چاپگر حقیر را می‌توانید در گوشه‌ای از میز پیشه خویش پیمان دهید، بدون اینکه حجم زیادی از فضای کاری شما اشغال شود. محفظه‌‌ی کاغذ و تونر این چاپگر از قسمت جلوی چاپگر قابل دسترسی است که پیشه با این مدل را زیاد راحت می‌کند. وضوح چاپ مدل P1102w برای چاپ متن و تصویر، برابر با 600×600 DPI است.

 

تعمیرات پرینترهای hp

همان‌گونه که از حجم حقیر انتظار می‌رود، این پرینتر گنجایش محدودی را برای سینی ورودی کاغذ ارائه می‌دهد؛ شارژ کارتریج hp یعنی در آن تنها 150 برگ جا می‌گیرد که برای استفاده‌ی شخصی کافی است؛ اما اگر بخواهید از پیوندیدن WiFi بهره گرفته و بیش از یک تن از پرینتر استفاده کنید، احتمالاً گنجایش سینی برایتان ناچیز باشد. اگر بخواهید بیش از 30 صفحه در روز چاپ کنید، در این صورت مجبور خواهید بود که بیش از یک‌بار در هفته کاغذ دستگاه را پر کنید که می‌تواند امری خسته‌کننده باشد.

چاپگر HP LaserJet P1102W

برای جبران ظرفیت مختصر سینی کاغذ اصلی نمایندگی اچ پی ، سینی چندمنظوره‌ی دومی با گنجایش 10 برگ در این مدل تعبیه شده است که به کاربر دستور می‌دهد لغایت کاغذهای متفاوتی مشابه چک یا کاغذ سربرگ‌دار را در این پرینتر بهره‌گیری کند؛ بدون اینکه ناچار شود کاغذهای موجود در سینی اصلی را تعویض یا اینکه هر برگ را با استفاده‌ از ورودی تک‌برگی وارد دستگاه کند.

 

جمع بندی درباره P1102W

 

اگر هدف چاپ بسیار با پرینتر را ندارید، ترکیب ابعاد کوچک، سرعت بالای چاپ و کیفیت پسندیده چاپ، P1102w را دستگاهی بسیار ایدئال برای خرید و استفاده‌ی شخصی یا اداری کوچک می‌سازد. درواقع این پرینتر علاوه‌بر مصرف شخصی، برای استفاده‌ی 2 یا 3 نفره هم کافی است؛ البته درصورتی‌که حجم چاپ پایین باشد. بااین‌حال پرینتر HL-2170W ساخت شرکت دوست را هم در نظر داشته باشید. گزینش بین این دو پرینتر پیوستگی به این دارد که ترجیح می‌دهید پرینتری با گنجایش سینی کاغذ بالا داشته باشید یا دستگاهی کوچک را روی میز خود قرار دهید.

برچسب , , ,

  • فوریه 3, 2017

نوشته شده توسط mehran

خرید vpn خرید vpn خرید وی پی ان نمایندگی شارپ تعميرات پرينترهاي hp نمایندگی hp خرید کارتریج خرید kerio خرید اکانت فیلترشکن