021-88287522 info @ hp-tehran .ir

معرفی پرینتر Hp MFP M225dw

معرفی پرینتر Hp MFP M225dw

پرینتر HP

معرفی پرینتر Hp MFP M225dw

ارسال شده توسط mehran

معرفی پرینتر Hp MFP M225dw

در این مقاله به بررسی و معرفی پرینتر Hp MFP M225dw از شرکت hp میپردازیم کماکان احد از پیشگامان عرصه‌ی تولید پرینتر است.

تقریباً برای هر قشری از کاربران از مصارف خانگی گرفته لغایت کاربردهای اداری و حرفه‌ای محصولی قابل‌ارائه در چنته دارد. پرینتر M225dw برای محیط‌های تجاری و اداری کوچک طراحی شده است و کاربرانی که به تعقیب محصولی مقرون‌به‌صرفه برای اتمام پرینت، اسکن، فکس و کپی هستند می‌توانند این محصول را در نظر داشته باشند. علی‌رغم قیمت نه‌چندان بالا (به نسبت قابلیت‌ها) این پرینتر دستگاهی بسیار توانا خویش را نشانه می‌دهد، البته بعضی کاستی‌های که از نمایندگی hp در این پرینتر موجود در این مدل با پروا به قیمت قابل توجیه هستند.

معرفی پرینتر Hp MFP M225dw

چاپگر لیزری M225dw

صفحه‌نمایش رنگی و لمسی که در سرنوشت جلوی دستگاه تعبیه شده، رابط کاربری لازم برای استفاده از دستگاه را فراهم می‌کند. همچنین پورتی از گونه USB برای پیوندیدن پیکان مموری تعبیه شده است که در مواردی بسیار کاربردی است. کانکتورهای سایر در قسمت پشت بدنه تعبیه شده‌اند که در میان آن‌ها می‌توان به سوکت تلفن برای قابلیت فکس اشاره کرد. البته با پروا به منسوخ شدن نسبی فکس، بسیاری از شرکت‌ها این قابلیت را دیگر در محصولات خود تعبیه نمی‌کنند.برای شارژ کارتریج خود میتوانید به نمایندگی تعمیرات پرینترهای hp مراجعه کرده و از پودر با کیفیت اروجینال بهره مند شوید.

تعمیرات پرینترهای لیزری HP

شرکت‌های کوچکی که به دنبال دستگاهی برای پرینت، کپی و اسکن هستند که بها بالایی نداشته باشد می‌توانند روی این دستگاه حساب کنند. کیفیت و سرعت دستگاه در حد اعلای موجود در بازار نیست اما به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید می‌ارزد. دستگاه کیفیت پرینتر hp را یدک می‌کشد، حائز چاپ 2 رو است و بسیاری از گزینه‌های پیوست را در فهرست مشخصات به‌صورت تیک خورده دارد. شاید ایرادات کوچکی مثل اسکن تک‌رو و سینی کاغذ تک، بر این مدل وارد باشند، اما قیمت آن زیر است و شغل شما را گذرگاه می‌اندازد.

برچسب ,

  • فوریه 23, 2017

نوشته شده توسط mehran

خرید vpn خرید vpn خرید وی پی ان نمایندگی شارپ تعميرات پرينترهاي hp نمایندگی hp خرید کارتریج خرید kerio خرید اکانت فیلترشکن